W związku z spotkaniami eliminacyjnymi do Ligi Europy i Ligi Mistrzów bukmacher STS przygotował swoim graczom specjalną ofertę promocyjną „Bezpieczne 50 PLN”. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Bonus do 50 PLN za przegrany kupon

Bonus do 50 PLN za przegrany kupon

Trzeba przyznać, że zapowiadają się ciekawe wieczory związane z piłką nożna. Tym bardziej, że będziemy mogli emocjonować się występami polskich zespołów. Bowiem przed nami takie konfrontacje, jak Apollon vs Lech Poznań, Milan vs Bodo/Glimt, Legia Warszawa vs Drita. czy też Shkendija vs Tottenham.

Na tą okazję legalny bukmacher STS przygotował ofertę promocyjną „Bezpieczne 50 PLN”, w której to akcji każdy gracz może liczyć na 50% zwrotu stawki.

Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl.

Pewne 50 PLN za przegrany kupon z europejskich pucharów:

W promocji „Bezpieczne 50 PLN” biorą udział kupony AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowe, których stawka nie może być mniejsza niż 25 PLN, a kurs łączny musi wynosić minimum 1.85.

Poza tym wymagane przez bukmachera STS jest to, aby na zakładzie znajdował się się co najmniej jeden pojedynek ze spotkań eliminacyjnych do Ligi Mistrzów, bądź Ligi Europy. Chociaż trzeba podkreślić, że na kuponie mogą być inne typy, ale co istotne muszą obowiązkowo zostać one rozliczone do 24 września do godziny 23:59.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Twój kupon okazał się wygrany? Jeśli tak to super, cała kwota trafi na Twoje konto. W przypadku przegranej użytkownik może liczyć na 50% zwrotu stawki – maksymalnie 50 PLN. Nadmienić jest warto, że wszyscy użytkownicy maksymalnie mogą otrzymać jeden bonus.

Bonus bez wpłaty własnej na zakłady bukmacherskie 2020:

Wszyscy nowi gracze mogą skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego, jaki oferują Polskie zakłady bukmacherskie STS, a w skład niego wchodzą:

  • bonus 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Chcesz liczyć na te bonusy? Jeśli tak to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać specjalne hasło promocyjne –>>>BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.