Obawiasz się, że nie wybierzesz dobrego bukmachera? Z tym tematem nie ma żartów. Jak chcesz zainwestować własne pieniądze, a potem osiągać na tej płaszczyźnie dobre wyniki, to musisz zdecydować się na takie podmioty hazardowe, które działają w 100% zgodnie z polskimi przepisami. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na Betfan. Czy rzeczywiście jest to sprawdzona pod wieloma względami firma bukmacherska? Dlaczego warto założyć tam swoje konto?

Legalna firma bukmacherska

W głównej mierze chodzi właśnie o ten konkretny aspekt. Każda nowa osoba, która chce wejść do świata zakładów bukmacherskich, powinna zwracać uwagę na kwestię dotyczącą legalności. A sporo osób to bagatelizuje. Przez to potem mogą mieć pewne kłopoty… Jak sprawdzić, czy ta firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami zawartymi w ramach nowej wersji Ustawy Hazardowej? Możesz wejść na https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie i wszystkiego się dowiedzieć. Na samym dole tej strony internetowej znajduje się bardzo wiele informacji odnośnie tego zagadnienia. Okazuje się, że Betfan to legalna firma bukmacherska, która działa zgodnie z przepisami już od 29 października 2018 roku. To właśnie wtedy ten podmiot hazardowy otrzymał licencję od jednego z przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Wnioski są zatem tak naprawdę klarowne. Okazuje się, że firma bukmacherska Betfan jest legalna i swobodnie możesz tam założyć konto. Dzięki temu masz okazję m.in. bez żadnych obaw wpłacać pieniądze, czy je potem wypłacać.

Atrakcyjne bonusy na dzień dobry

Jesteś początkujący? Szukasz porządnego bukmachera, który jest nie tylko legalny, ale także do tego… hojny? W takim razie świetnie trafiłeś. Ten podmiot hazardowy rozdaje bardzo dużo pieniędzy. Szczególnie w przypadku nowych Klientów, którzy dokonają rejestracji. W końcu na start możesz np. otrzymać cashback do 600 PLN. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto, wpisać kod (np. „SPORTBETFAN”), a potem wpłacić pieniądze. Od 50 PLN do 600 PLN. Pierwsza wpłata zadecyduje zaś o tym, ile otrzymasz cashbacku. Maksymalna opcja to zakład bez ryzyka do 600 PLN. Potem możesz zainkasować także inny freebet oraz podwojenie kolejnej wpłaty. Jeśli wpłacisz pieniądze po raz drugi do tego bukmachera, to będziesz bardzo usatysfakcjonowany. Jesteśmy o tym przekonani. W końcu Twój depozyt będzie podwojony – aż do poziomu 1000 PLN.

Szeroka oferta do typowania

W Betfan nie zabraknie Ci rozmaitych zakładów, które możesz swobodnie obstawiać. Do Twojej dyspozycji są m.in. różne wydarzenia sportowe. Nie tylko krótkoterminowe, ale także długoterminowe. W Betfan można grać opcje prematch oraz live. Co jeszcze jest do obstawiania? To także wiele innych opcji. Chodzi np. o liczne zakłady rozrywkowe. W tym bukmacherze znajduje się zawsze minimum kilkadziesiąt rozmaitych wariantów. Co jeszcze jest do gry? To także e-sport, dyscypliny wirtualne i cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród typerów… gry karciane.