W dalszym ciągu większość rozgrywek jest zawieszonych. To wszystko sprawia, że legalny bukmacher STS Polska przygotował specjalną ofertę graczom, w której to typerzy co tydzień mogą otrzymać darmowe bonusy za obstawienie meczy.

Obstawiaj i wygrywaj podwójnie. Extra gotówka dla typerów

Obstawiaj i wygrywaj podwójnie. Extra gotówka dla typerów

Trzeba jednak mieć na uwadze, że gracze w dalszym ciągu regularnie obstawiają swoje mecze. Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS, który to przyznaje darmowe środki typerom za wygrane zakłady.

Wszyscy typerzy co tydzień mogą otrzymać darmowe środki w ramach oferty promocyjnej „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Trwa ona do odwołania, ale co istotne składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest typerom w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Typer, który jest zainteresowany walką o te środki koniecznie musi się do niego zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie sę na konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Darmowy bonus dla graczy od STS.

Po spełnieniu powyższych warunków promocyjnych gracze mogą już obstawiać mecze. Należy mieć na uwadze, że w ramach tej akcji kwalifikują się jednie zakłady AKO, na którym to muszą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia.

Typy mogą pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką posiada w swojej ofercie bukmacher STS. Bowiem mogą one być zarówno z piłki nożnej, ale i z chociażby niezwykle popularnych rozgrywek E-sportowych, które robią sporą furorę w ostatnim czasie.

Kurs minimalny każdego zdarzenia natomiast nie może być zmniejsz niż 1.50, a mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo. Stawka minimalna każdego musi wynosić minimum 15 PLN.

legalny bukmacher betclci polska bonus 2020
Legalny bukmacher BetClic: Darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Warto jest mieć na wadze, że każdy gracz w ramach tej oferty może zagrać maksymalnie pięć kuponów.

Pula nagród na każdy etap wynosi 25 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, których kupony spełniają powyższe warunki promocji oraz zostały rozliczone, jako wygrane.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS?

Legalny bukmacher STS zaliczany jest do tych operatorów, którzy przyznają darmowe środki za dokonanie rejestracji w wysokości 29 PLN. Chcąc je otrzymać wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie typera pod warunkiem, że dokona on depozytu, ponieważ bukmacher STS przyzna bonus równoprawności wpłaty, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.