Czy wiesz, że legalnie można u bukmachera eFortuna online obstawiać mecze bez żadnego podatku i limitu? Otóż tak i to w dodatku legalnie. Wystarczy zawierać zakłady AKO lub MAXIKOMBI, aby wygrana została automatycznie zwiększona o 14%.

Happy Hours na dzisiaj. Większe wygrane.

Happy Hours na dzisiaj. Większe wygrane.

Warto jest wiedzieć, że zasady promocji „Happy Hours” w ostatnim czasie uległy zmianie. Obecnie ta akcja dostępna jest graczom przez całą dobą i to w dodatku bez stawki minimalnej. Również dowolna jest ilość kuponów.

Gracz, który chce obstawiać zakłady bez podatku musi wyłącznie wejść na stronę www.eFortuna.pl i do swojego kupon dodać bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się w bocznym menu aplikacji.

Obstawiaj mecze i wygrywaj więcej w eFortunie

Legalny bukmacher eFortuna dopuszcza wspomnianej ofercie wyłącznie zakłady AKO, ale i też MAXIKOMBI. Istotnym aspektem jest to, że nie ważne, jaki gracz zagra kupon muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia.

Typer sam wybiera sobie zdarzenia, ponieważ kwalifikują się wszystkie dyscypliny, jakie bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie. A trzeba przyznać, że jest co wybierać. Bowiem przed nami chociażby mecze w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, czy też Esporcie.

Bonus 3100 PLN za darmo – Betfan kod promocyjny 2020

Wymagane jest wyłącznie to, żeby na kuponie wszystkie zdarzenia pochodziły z oferty przedmeczowej, a kurs typów nie był mniejszy niż 1.30.

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został on rozliczony, jako wygrany to bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy jego wygraną o 14%.

Bonus powitalny w eFortunie do 1135 PLN na start:

Warto jest widzieć, że wszyscy gracze już na sam początek przygody u legalnego bukmachera eFortuna mogą liczyć na bonus o wartości 1135 PLN. Bowiem w skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • darmowe 20 PLN za wykonanie rejestracji
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1000 PLN
  • Cashback do 115 PLN

Wymienione bonusy będą aktywne użytkowników wyłącznie pod warunkiem, że gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest pamiętać, że później już użytkownik nie będzie posiadał takiej możliwości, aby to wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.