Specjalna ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS online. Typerzy, który zagrają dowolny kupon, na którym będzie znajdować się typ z finałów NBA otrzymają bonus i to bez znaczenia, jak kupon został rozliczony.

20 PLN na każdy finał NBA od STS!

20 PLN na każdy finał NBA od STS!

Warto jest zaznaczyć, że na pewno emocji podczas rywalizacji finałowej pomiędzy Phoenix Suns – Milwaukee Bucks nie może zabraknąć. Bowiem zmierzą się ze sobą przecież dwie najlepsze drużyny sezonu 2021.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który posiada akcję „Bonus na finały NBA do 140 PLN”, a jest ona aktywna wyłącznie w czasie trwania finałów. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy

Legalny bukmacher STS online dopuszcza w promocji „Bonus na finały NBA do 140 PLN” kupony pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie związane z finałami NBA
  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • stawka minimalna kuponu to 50 PLN
legalny bukmacher betclci polska bonus 2020
Legalny bukmacher BetClic: Darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

W promocji można wziąć raz podczas trwania każdego ze spotkań finałowych. Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie 20 PLN i to bez znaczenia, jak jego zakład został rozliczony.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu typerowi na sam start następujący pakiet powitalny:

  • 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Istotne jest wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.