Bukmacher STS online nagradza wszystkich aktywnych graczy sportów wirtualnych. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, aby liczyć na dodatkowe środki.

STS rozdaje bonusy za typowanie sportów wirtualnych

STS rozdaje bonusy za typowanie sportów wirtualnych

Śmiało trzeba powiedzieć, że sporty wirtualne cieszą się sporą popularnością. Wynika to z prostych przyczyn. Są dostępne graczom przez całą dobę, a poza tym mecze trwają zdecydowanie krócej niż w rzeczywistości. To sprawia, że w dosyć szybkim czasie można wygrać ekstra gotówkę.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS i oferuje akcję promocyjną „Ekstra kasa do 30 PLN”, a jest ona dostępna w dniach do 27 czerwca do godziny 23:59. Jednak gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do nie dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus za obstawienie meczy w STS

Zadaniem graczy w promocji „Ekstra kasa do 30 PLN” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z kategorii sportów wirtualnych.

Nadmienić jest trzeba, że kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka kuponu nie może wynosić mniej niż 30 PLN.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma premię o wartości 30 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na na premię za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. STS kod promocyjny, który brzmi BETONLINE daje najwięcej korzyści graczom. A zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwosć, do wykonania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.