Już w najbliższy weekend rozpocznie się nowy sezon w skokach narciarskich. Z tej okazji bukmacher STS online przygotował swoim graczom promocję, w której to mogą liczyć na bezpieczny zakład.

Puchar Świata w Wiśle 2020: Pewne 50 PLN od bukmachera STS

Puchar Świata w Wiśle 2020: Pewne 50 PLN od bukmachera STS

Można powiedzieć, że emocji w skokach narciarskich na pewno nie zabraknie. Tym bardziej, że czekają nas dwa konkursy, tj. drużynowy i indywidualny na skoczni A. Małysza w Wiśle.

Typer, który chce skorzystać z akcji „Zakład bez ryzyka do 50 PLN” konieczne musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl i jest ona dostępna do 22 listopada.

Pewne 50 PLN na skoki narciarskie

W ramach wspomnianej promocji dostępne są kupony SOLO i AKO, na których musi znajdować się minimum jeden typ, który może być z oferty przedmeczowej lub live. Jednak należy mieć na uwadze, że kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Twój zakład okazał się wygrany? To super, cała wygrana trafi na Twoje konto. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalny bonus, jaki może trafić na konto typera to 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS

Polski bukmacher STS online oferuje wszystkim swoim typerom limitowaną ofertę promocyjną, w której gracze będą mogli liczyć na łączny bonus o wartości 1229 PLN. A w skład bonusu powitalnego wchodzą:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premia równowartości wpłaty własnej do 1200 PLN

Użytkownik, który chce liczyć na powyższe bonusy koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze warto jest mieć to, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.