Już w najbliższą niedzielę, tj. 1 marca zostanie rozegrane pierwsze w tym sezonie Gran Derbi, w którym to Real Madryt powalczy z FC Barceloną. Bukmacher STS przygotował na ten pojedynek promocję w której to pula nagród wynosi 10 000 złotych.

Bonus za obstawienie meczy

Bonus za obstawienie meczy w STS

Oferta skierowana jest o każdemu użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze, którzy chcą skorzystać z tej oferty muszą do niej dołączyć, poprzez zalogowanie się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej oferty. Należy jednak pamiętać, że trzeba to zrobić najpóźniej do niedzieli 1 marca o godz. 21:00.

Warunki tej promocji są niezwykle proste. Wystarczy zagrać wyłącznie kupon pojedynczy, na którym to będzie znajdować się JEDYNIE typ z oferty przedmeczowej na dokładny rezultat pojedynku pomiędzy Realem Madryt vs Barceloną.

Jak dobrze wiadomo pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się bezbramkowym remisem. Jednak bardziej ciekawie zapowiada się na pewno niedzielny pojedynek.

legalny bukmacher betclci polska bonus 2020
Legalny bukmacher BetClic: Darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

W dodatku każdy typer może zagrać do pięciu kuponów, ale stawka każdego z nich musi być równa 15 złotych. Zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe jest wykluczony z tej oferty.

Użytkownik, który poprawnie wytypuje wynik końcowy meczu pomiędzy Realem Madryt z FC Barceloną to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 10 000 złotych.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS?

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS, także wpisze hasło promocyjne „BETONLNE” otrzyma 29 złotych i to bez dokonywania depozytu.

W dodatku to nie wszystko. Nawet na 1200 złotych może liczyć każdy gracz w gratisie. Bowiem Polski bukmacher STS przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.