Czas na kolejne wieczory związane z kwalifikacjami do piłkarskich europejskich pucharów, tj. w Lidze Mistrzów, Lidze Europy oraz Lidze Konferencji. A tym samym jest to kolejna możliwość na otrzymanie darmowych środków od STS.

Bonus 50% za depozyt w STS do 100 PLN

Bonus 50% za depozyt w STS do 100 PLN

Zaznaczyć jest warto, że emocji na pewno w najbliższych dniach nie zabraknie, gdzie to na pewno dojdzie do takich rywalizacji, jak Rangers – PSV, Dynamo Kijów – Benfica, Raków Częstochowa – Slavia Praga, czy też Lech Poznań – Dudelange.

Bukmacher STS online wychodzi na przeciw swoim graczom oferuje akcję promocyjną „Bonus od wpłaty do 100 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 16 do 18 sierpnia do godziny 23:59.

Nadmienić jest trzeba, że chcąc skorzystać z wspomnianej akcji należy do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Darmowe 100 PLN za wpłatę na europejskie puchary

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego. Wystarczy jedynie dokonać depozytu w wysokości co najmniej 50 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej! Kod promocyjny 2022

Po spełnieniu tego warunku gracz otrzyma premię o wartości 50% depozytu do 100 PLN. Gracz za otrzymane środki będzie mógł obstawiać mecze.

Bonus do 1640 PLN na start w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom na sam start specjalne bonusy, a można otrzymać nawet do 1640 PLN.

Za każdą z trzech pierwszych wpłat gracz może otrzymać extra środki, gdzie to może wynieść nawet 1500 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Lecz powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.