Podczas najbliższego weekendu emocji piłkarskich nie zabraknie, ponieważ oprócz rozgrywek, m.in. w PKO Ekstraklasie, Ligue 1 pojawią się na boiskach piłkarze w Premier League oraz LaLiga. Na ta okazję bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną”Powrót Lig Europejskich. Bonus do 150 PLN”.

Bukmacher STS zwiększa depozyt graczom

Można powiedzieć, że sezon piłkarski rozkręca się na dobre, ponieważ już w najbliższy weekend zmagania rozpoczną dwie czołowe ligi europejskie, tj. Premier League oraz LaLiga, a dojdzie tam do takich konfrontacja, jak m.in. Liverpool vs Leeds, Fulham vs Arsenal, czy też Bordaux vs Lyon.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje specjalną ofertę promocyjną „Powrót Lig Europejskich. Bonus do 150 PLN”. Wspomniana akcja dostępna jest graczom od 10 września od godz. 01:00 do dnia 13 września do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty obowiązkowo musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Extra premia za wpłatę do 150 PLN.

Promocja „Powrót Lig Europejskich. Bonus do 150 PLN” polega na dokonaniu dowolnej wpłaty, ale nie mniejszej niż 50 PLN. Następnie użytkownik musi zagrać kuponu SOLO lub AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • co najmniej jeden typ z rozgrywek angielskiej Premier League lub hiszpańskiej LaLiga
  • typy wyłącznie z oferty przedmeczowej, a kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
  • minimalna stawka zakładu to 50 PLN
  • wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 13 września do godz. 23:59
sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma ekstra środki. A mianowicie na konta graczy trafi bonus w wysokości 50 % dokonanej wpłaty.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera STS:

Bukmacher STS online PL oferuje najnowszy pakiet powitalny wszystkim swoim graczom. W skład niego wchodzą:

  • darmowe środki w wysokości 29 PLN na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Chcesz skorzystać z powyższych bonusów? Jak tak, to musisz obowiązkowo wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Gracze, którzy już posiadają konto u bukmachera STS mogą skorzystać chociażby z usługi Betgames. Co ważne, można grać tam w gry karciane, m.in. pokera legalnie i to za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.