Na środę 2 października zaplanowano kolejne osiem pojedynków podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował swoim graczom promocję „Happy Hours”, w której to akcji zwiększa wygrane o 14%.

Fortuna Happy Hours Liga Mistrzów

Fortuna Happy Hours Liga Mistrzów

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest w dniu 2 października w godzinach od 17:00 do 18:00.

Gracz, który chce skorzystać z tej promocji nie musi się do niej zapisywać, ani zgłaszać. Wystarczy, że typer zagra kupon w godzinach trwania promocji i doda do swojego kuponu bonus kursowy „Happy Hours„. To sprawi, że dany kupon automatycznie bierze udział w tej promocji. Warto jest wiedzieć, że każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość spotkań.

Bukmacher Fortuna dopuszcza w tej akcji kupony AKO lub MAXIKOMBI, na których muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, ale wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Kupon może zostać zagrany zarówno z aplikacji mobilnej jak i strony internetowej tego bukmachera.

Bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% przez bukmachera Fortuna pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany.

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna nowym graczom przyznaje darmowy bonus bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, a w zamian na koncie gracza znajdą się darmowe środki o wartości 20 PLN.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty, w której może maksymalnie otrzymać 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 110 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.