Przed nami dziewiętnasta kolejka PKO Ekstraklasy. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic oferuje graczom akcję „Piłkarski Jackpot”. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ łączna pula nagród to 10 000 PLN.

Bonusy bukmacherskie na PKO Ekstraklasę.

Bonusy bukmacherskie na PKO Ekstraklasę.

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a dodatkowo wcześniej typer dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest użytkownikom do 13 grudnia 2019 r. 18:00. Typer, który chce wziąć w niej udział musi koniecznie się do tej akcji zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie „Piłkarski Jackpot”.

Konkurs polega na poprawnym wytypowaniu wszystkich ośmiu spotkań dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy, która to zostanie rozegrana w dniach 13-15.12.2019.

Bukmacher BetClic dopuszcza jedynie zdarzenia typu ” 1 x 2″, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

betfan kod promocyjny

Stawka każdego zakładu musi wynieść minimum 10 PLN. Z promocji zostaną wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Pula nagród podczas tej akcji to 10 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki, poza tym został on rozliczony jako wygrany.

Każdy gracz może zagrać maksymalnie dziesięć kuponów w ramach tej akcji.

Kod promocyjny BetClic za darmo

Nowi gracze legalnego bukmachera BetClic mogą liczyć na start na pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy bonusy wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Zagrany zakład jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast jak los nie był na tyle łaskaw to bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki, aż do 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.