Typujesz Bundesligę? Nie da się ukryć, że to właśnie oferta promocyjna bukmachera Betclic „Piłkarski Jackpot” jest dla Ciebie. Gracze w tej akcji oprócz gotówki mogą otrzymać darmowe środki, ponieważ pula nagród wynosi 30 000 PLN.

Bonusy za obstawienie meczy

Bonusy za obstawienie meczy

Można powiedzieć, że po mału wracamy z rozgrywkami piłkarskimi. Już w najbliższy weekend czeka nas chociażby druga seria spotkań po przerwie w niemieckiej Bundeslidze. Dojdzie tam przecież do kilku dosyć ciekawych pojedynków, jak np. Bayern vs Frankfurt, czy Wolfsburg vs BvB.

Z tej okazji bukmacher Betclic Polska oferuje graczom promocję „Piłkarski Jackpot”, która dostępna jest do 22 maja do godziny 20:30. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 30 000 PLN.

Jednak warto jest mieć na uwadze. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie przez dwa proste sposoby. Pierwsza czynność to zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie kliknąć w guzik „Dołącz”. Znajduje się on w zakładce promocyjnej „Piłkarski Jackpot”.

Bonus na Bundesligę. Gotówka dla typerów.

Gracz, który zapisał się do promocji może już obstawiać mecze w ramach akcji „Piłkarski Jackpot”. Bukmacher Betclic dopuszcza w wspomnianej ofercie wyłącznie kupony AKO, na których obowiązkowo muszą znajdować się mecze z dwudziestej siódmej kolejki niemieckiej Bundesligi.

W najbliższy weekend o ligowe punkty powalczą następujące zespoły:

  • SC Freiburg vs Werder Brema
  • Moenchengladbach vs Bayer Leverkusen
  • Paderborn vs Hoffenheim
  • Wolfsburg vs Borussia Dortmund
  • Bayern Monachium vs Eintracht Frankfurt
  • Schalke vs Augsburg
  • Mainz vs RB Lipsk
  • FC Koln vs Dusseldorf
sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Nie każde spotkanie gracz może oddać wyłącznie typy podstawowe, tj. 1 lub X lub 2 [wygrana gospodarzy lub gości lub remis]. Pamiętaj, że mogą one pochodzić koniecznie z oferty przedmeczowej.

Poza tym wszyscy użytkownicy mogą zagrać wyłącznie pięć kuponów. Jednak trzeba mieć na uwadze, że stawka każdego z nich nie może wynosić mniej niż 10 PLN.

Gracze, którym udało się poprawnie wytypować te mecze to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która to wynosi 30 000 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska do 550 PLN

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy założą konto oraz wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym mogą wówczas liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka.

Jeśli sie okaże, że faworyci Cię zwiedzili i kupon okaże się rozliczony, jako przegrany to każdy gracz może liczyć na zwrot całej stawki, za jaką został zawarty zakład. Maksymalny zwrot wynieść może 550 PLN.

Jednak warto jest podkreślić, że bukmacher Betclic w swojej ofercie cię posiada jeszcze akcje „Multi+”. Gracze w ramach tej akcji mogą liczyć na większą wygraną, która może wynieść więcej nawet o 50% niż w normalnych warunkach.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.