Bukmacher Betclic Polska online nagradza każdego gracza za obstawienie meczy z PKO Ekstraklasy. W dodatku typerzy mogą liczyć na dodatkową kasę, gdzie na ich konto może trafić nawet 10 000 PLN.

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 10.000 PLN

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 10.000 PLN

Niewątpliwie, jak w każdej kolejce rozgrywek PKO Ekstraklasy niespodzianek nie brakuje. I tak samo pewnie będzie tym razem. Hit tej serii spotkań to niewątpliwie rywalizacja pomiędzy Legią Warszawa, a Lechem Poznań.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Piłkarski Jackpot” obowiązkowo musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu. Na uwadze trzeba mieć fakt, że ta akcja jest dostępna graczom wyłącznie do 16 października do godziny 12:30.

PKO Ekstraklasa: Bonusy dla typerów

Promocja „Piłkarski Jackpot” polega na zawarciu kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym to będą znajdować się same mecze z rozgrywek PKO Ekstraklasy:

  • Górnik Łęczna – Piast
  • Termalica B-B – Lechia
  • Górnik Zabrze – Wisła Kraków
  • Śląsk – Raków
  • Wisła Płock – Pogoń
  • Cracovia – Warta
  • Legia – Lech
  • Stal – Zagłębie
  • Jagiellona – Radomiak
sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Dodatkowo na każdy z tych pojedynków należy oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które to będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują te mecze to oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe środki. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN. Ewentualna nagroda na kontach graczy znajdzie w się najpóźniej do 19 października do godziny 17:00.

Nowy kod promocyjny w Betclic Polska:

Legalny bukmacher w Polsce Betclic online oferuje graczom na sam start najnowszy pakiet powitalny. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacka. A jest to jedyna możliwość, aby wykonać.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna kwota, jaka może wrócić na konto typera to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.