Fani piłki ręcznej na prawo na brak emocji nie mogą narzekać, ponieważ przed nami Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie, który rozgrywane są w Egipcie. Na tą okazję bukmacher eFortuna online przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać darmowe 20 PLN za obstawianie meczy.

Pewne 20 PLN dla graczy na Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej w Fortunie

Pewne 20 PLN dla graczy na Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej w Fortunie

Warto jest wiedzieć, że ciekawych meczy już nie zabraknie w pierwszej rundzie. W najbliższy piątek, tj. 15 stycznia swój mecz rozegrają Polacy, którzy zmierzą się z Tunezją. Poza tym przed nami jeszcze takie potyczki, jak Portugalia vs Islandia czy też Norwegia vs Francja.

Z okazji Mundialu w piłce ręcznej bukmacher www.eFortuna.pl wychodzi swoim typerom na przeciw i oferuje akcję „Pewniak na piłkę ręczną”, do której nie trzeba nigdzie się zapisywać. Jednak wspomniana akcja dostępna jest użytkowaniom do 17 stycznia do godziny 23:59.

Pewniak na piłkę ręczną 2021:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej promocji jest zagraniem minimum trzech kuponów, każdy w inny dzień trwania tej promocji, na którym to zakładzie musi znajdować się minimum jeden typ związany z Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej.

Dopuszczone przez bukmacher eFortuna online są wyłącznie zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00, zaś stawka wynosić minimum minimum 20 PLN.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Gracz, który spełni powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie 20 PLN. I to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus powitalny u bukmachera Fortuna 2021:

Warto wiedzieć, że legalny bukmacher Fortuna online oferuje graczom ciekawy pakiet powitalnym w którym to na start można liczyć na ciekawe bonusy:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • bezpieczny zakład do 210 PLN

Powyższy pakiet będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownicy wpiszą oni hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To wszystko sprawi, ze każdy gracz może zacząć obstawienie meczy od łącznego bonusu o wartości nawet 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.