Bukmacher eFortuna nagradza typerów sportów walki. W najbliższy weekend dojdzie do gali KSW 56 i UFC Fight Night. Wystarczy typować walki z tych dwóch imprez, aby liczyć na ekstra gotówkę. Bowiem w promocji „Ekspert +” pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Bonus za typowanie MMA:

Bonus za typowanie MMA:

Warto jest dodać, że czeka nas ciekawy weekend w MMA. Bowiem dojdzie do takich walk, jak chociażby Materla vs Soldic, Narkun vs, Erslan czy Felder vs Dos Anjos. W dodatku gracze mogą wygrać extra środki. Wystarczy jedynie wytypować poprawnie osiem walk z KSW 56 i dwie z UFC Fight Night, aby otrzymać premię.

Promocja „Ekspert +” dostępna jest na stronie www.eFortuna.pl do 14 listopada do godziny 19:00. Użytkownicy swojego udziału w niej nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonusy dla typerów MMA:

Warunki akcji „Ekspert +” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO za co najmniej 5 PLN i oddać typy w formacie KO,TKO,DSQ / Poddanie / na punkty na następujące walki:

Dodać jest trzeba, że wszyscy gracze mogą zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej akcji.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują wspomniane walki to poza wygraną gotówką podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, któa wynosi 20 000 PLN.

Bonus do 2230 PLN na strat u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na sam start.

Chcąc dokonać aktywacji najnowszego pakietu powitalnego użytkownik koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Łącznie każdy nowy gracz swoją przygodę u bukmachera eFortuna będzie mógł rozpocząć od łącznego bonusu o wartości 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.