Leglany bukmacher Betclcic Polska zmniejsza przegrane wszystkim graczom za obstawienie tenisa. Wystarczy zagrać zakład AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Bezpieczny zakład na tenis w Betclic

Bezpieczny zakład na tenis w Betclic

A śmiało można powiedzieć, że na brak emocji z tenisa nie można narzekać. Bowiem obecnie rozgrywanych jest kilka turniejów w tym Auslitran Open.

Wszyscy użytkownicy mogą skorzystać z promocji bukmachera Betclic Polska „Bezpieczny zakład”, która to akcja dostępna jest do 14 lutego do godizny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy mieć na uwadze, że obowiązkowość trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl

Bonusy bukmacherskie dla graczy na Australian Open:

W promocji „Bezpieczny zakład” dostępne są wyłącznie kupony AKO, na których muszą znajdować się same zdarzenia z tenisa. Co warto jest wiedzieć, że mogą one pochodzić z dowolnego turnieju.

Zakład promocyjny musi jednak spełniać jeszcze takie warunki, jak:

  • minimum pięć typów, które mogą pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • kurs całkowity nie może być mniejszy niż 5.00.

Jeśli się okaże, że faworyci Cię zawiedli to otrzymasz zwrot całej stawki za jaką został zawarty kupon. Maksymalnie może on wynieść nawet 40 PLN.

Betclic kod promocyjny na start 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic PL oferują każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start może liczyć na bezpieczny pierwszy kupon. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka wystarczy wpisać hasło promocyjne –>> KOD550.

Jeśli, zakład okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalnie może ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.