Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną, w której to typerzy mogą liczyć na ekstra bonusy na sam start o łącznej wartości nawet 1640 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w STS

Najnowszy kod promocyjny w STS

Pierwsza, a zaraz podstawowa czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.STS.pl. Cały proces jest niezwykle prosty i nie sprawi nikomu żadnych problemów, a co za tym idzie zajmie dosłownie kilka chwil.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że niżej podane bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod jednym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Po założeniu konta graczowi pozostaje już wyłącznie dokonanie depozytu, który jest objęty promocją 100% do 300 PLN:

Przykład: Użytkownik wpłacił 250 PLN. Taką samą wartość gracz otrzyma w formie środków bonusowych. Łącznie będzie posiadał 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Nowy kod promocyjny w Superbet

Poza tym każdy gracz bukmachera STS online może liczyć na bezpieczne zakłady, czyli w momencie przegranej otrzyma zwrot stawki:

  • do 100 PLN na zakłady bukmacherskie
  • do 20 PLN na sporty wirtualne
  • do 20 PLN na gry karciane

A to nie wszystko, ponieważ za drugą wpłatę typer otrzyma premię 50% wartości depozytu do 500 PLN, zaś za trzecią 50% do 700 PLN.

To wszystko sprawia, że łącznie na konto każdego gracza może trafić nawet bonus powitalny o łącznej wartości nawet 1640 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.