Bukmacher Milenium oferuje swoim nowym graczom promocję na start w postaci bonusu do 1500 PLN za pierwszą wpłatę oraz cashbacku do 150 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Milenium nowy kod promocyjny na start

Milenium nowy kod promocyjny na start

Oferta powitalna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Milenium.

Pierwszy krok w tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak chociażby ja imię czy nazwisko.

Czy Milenium wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Legalny bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego pod warunkiem, że gracz podczas rejestracji wpisze kod promocyjny BETONLINE.

Warto jest wiedzieć, że pierwsza wpłata u tego bukmachera jest objęta promocją. Bukmacher Milenium przyznaje bonus równowartości depozytu, czyli przy wpłacie 500 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

betfan kod promocyjny

Kupon bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Po dokonaniu pierwszego depozytu bukmacher Milenium oferuje graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli zagrany kupon okazał się przegrany to w zamian operator dokona zwrotu stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać 150 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.

Ten rodzaj promocji jest aktywny pod warunkiem, że gracz podczas rejestracji zaznaczy opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że w wyznaczonych godzinach i to codziennie bukmacher Milenium oferuje swoim graczom promocję „Happy Hours”, w której to zwiększa wygrane o 14%. Godziny trwania tej akcji gracz znajdzie każdego dnia na stronie tego operatora.

Bukmacher Milenium zwiększy wygraną pod warunkiem, że gracz zagrał kupon w trakcie trwania tej akcji oraz spełni poniższe warunki promocji:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.