Przed nami kolejny weekend związany z wydarzeniami sportowymi. Przede wszystkim w Świecie sportu, gdzie to kolejne ligi wracają po przerwie. Natomiast bukmacher Betclic oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną „Misja Sport”, w której to typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki za obstawienie meczy.

Darmowy bonus za obstawienie meczy

Darmowy bonus za obstawienie meczy

W swojej najnowszej ofercie promocyjnej legalny bukmacher Betclic Polska posiada ofert ę”Misja Sport”, w której przyznaje graczom darmowe środki za obstawienie meczy. Wystarczy typować zdarzenia z dowolnej dyscypliny, aby móc otrzymać 60 PLN.

Wspomniana akcja dostępna jest graczom do 7 czerwca do godz. 23:59. Chcesz z niej skorzystać? Jak tak, to pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl. Kolejną czynnością wykonaną przez gracza jest przycisk w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Misja Sport”.

Darmowe 60 PLN dla graczy.

W ramach oferty promocyjnej „Misja Sport” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, które zostaną zawarte za minimum 20 PLN.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na kupnie, ponieważ mogą one pochodzić z każdej kategorii, jaką bukmacher Betclic Polska posiada w swojej ofercie. Przed nami niezwykle ciekawe pojedynki w PKO Ekstraklasie, czy też Bundeslidze.

Betfan kod bonusowy na grę bez podatku

Na pewno dobrą wiadomością dla graczy jest to, że na zakładzie mogą znajdować się zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”. Pamiętaj, że minimalny kurs typu to 1.50.

Jeśli minimum trzy zakłady zawarte przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i zostaną rozliczone do 7 czerwca do godz. 23:59 gracz otrzyma w prezencie bonus o wartości 60 PLN.

Bonus startowy w Betclic. 550 PLN dla graczy.

Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim użytkownikom na start pierwszy zakład bez ryzyka. Cashback będzie aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik w formularzu rejestracyjnym wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 . Istotne w tym wszystkim jest to, że jedynie w momencie zakładania konta można go wpisać.

To sprawi, że jeśli pierwszy zakład okaże się przez gracza przegrany to nie odczuje on żadnej straty gotówki, ponieważ bukmacher Betclic Polska dokona mu zwrotu stawi do 550 PLN.

Jednak to nie wszystko na co gracze mogą liczyć u wspomnianego operatora. Dostępna jest chociażby oferta promocyjna „Betclic liga”, w której użytkownicy za obstawianie meczy mogą liczyć na pewne, darmowe środki i to bez znaczenia, jak zakłady okazały się rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.