Korona wirus opanował i również Świat bukmacherski, gdzie to oferta na obstawienie meczy jest niezwykle bogata. Jednak bukmacher STS posiada nowość w swojej ofercie. A mianowicie pierwsze legalne gry karciane – Betgames. Gracze mogą tam grać w pełni legalne gry, jak poker, bakarat i wojnę. I tym samym wygrywać gotówkę. Poza tym bukmacher STS oferuje graczom promocję, gdzie co tydzień mogą otrzymać darmową gotówkę.

Legalny poker online w Polsce

Legalny poker online w Polsce

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” trwa do odwołania, ale składa się on z okresów rozliczeniowych, tzw. etapów. Każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Bukmacher STS wymaga, żeby do tej akcji się zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w podstronie „Bezpieczne 25 PLN na Betgames„.

Ta akcja polega na zagrywaniu kuponów z Betgames, czyli gier karcianych online, jak poker, wojna czy bakaret. Warto jest mieć na uwadze, że to wszystko jest legalnie i co istotne można obstawiać i wygrywać prawdziwą gotówkę.

Promocja polega na zagraniu kuponu SOLO [pojedynczego], na którym to mogą znajdować się same zdarzenia z gier karcianych, a kurs zakładu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka zakładu jest dowolna, ale nie można zapominać, że z tej akcji wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za srodki bonusowe.

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane zakłady, a następnie przyzna bonus 10% tej wartości:

Przykład: Łączna suma przegranych zakładów wyniosła 150 złotych. W prezencie gracz otrzyma za darmo 15 złotych.

Nie można zapominać, że każdy gracz co tydzień może otrzymać jeden bonus, który maksymalnie może wynieść nawet 25 złotych.

legalny bukmacher betclci polska bonus 2020
Legalny bukmacher BetClic: Darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Pewny zakłady w Betgames od STS

Warto jest również podkreślić, że pierwszy zakład w Betgames każdego dnia jest objęty Cashbackiem. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład SOLO lub AKO, na którym to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z gier karcianych.

Jeśli okaże się zakład przegrany, to typer otrzyma zwrot całej stawki, który może maksymalnie wynieść nawet 20 złotych.

Bonus bez wpłaty własnej od STS

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi już na start darmowy bonus i to bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych. Chcąc skorzystać z tej oferty użytkownik musi wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

W dodatku kolejna premia trafi na konto gracza pod warunkiem, że gracz dokona swojego pierwszej wpłaty. Wówczas bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu, aż do 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.