Czas na pierwsze dwa konkursy Pucharu Świata w „Raw Air”. Na tą okazję legalny bukmacher Fortuna przygotował promocję „Happy Hours”, w której to można grać bez podatku. Wystarczy zagrać dowolny zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną.

„Raw Air” bonus dla typrów

„Raw Air” bonus dla typerów w Efortuna

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Promocja dostępna jest graczom wyłącznie w wyznaczonych dniach oraz godzinach, tj.:

  • w dniu 7 marca w godzinach 13:00 – 14:00
  • w dniu 8 marca w godzinach 12:00 – 13:00

Typer swojego udziału w tej akcji w żadnym wypadku nie musi zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy, że doda wyłącznie do kuponu „bonus kursowy”. Dzięki temu kupon automatycznie zostanie zapisany to tej akcji.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO oraz MAXIKOMBI, na których to to mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowy na skoki narciarskie.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Przed nami dwa konkursy w Oslo. W sobotę nasi zawodnicy będą rywalizować w „drużynówce”, zaś w niedziele w konkursie indywidualny. Biało – Czerwoni niezbyt dobrze zaprezentowali się podczas kwalifikacji, ale nie da się ukryć, że potencjał naszych zawodników jest spory.

Nie można zapominać, że w ramach tej oferty można zagrać dowolną ilość kuponów. Natomiast stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 złotych, ale z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% pod warunkiem, że zagrany zakład spełnia powyższe warunki oraz został rozliczony, jako wygrany.

eFortuna kod promocyjny 2020:

Legalny bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi bonus już na sam start w postaci 20 złotych i to bez wpłaty własnej. Wystarczy wyłącznie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji, aby otrzymać te środki.

Natomiast to nie wszystko na co może liczyć gracz. Bowiem po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik otrzyma bonus równowartości depozytu do 1000 złotych oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.