„Nowe Happy Hours – bez stawki minimalnej” jest to jedna z promocji bukmachera eFortuna online. Ta akcja polega na graniu kuponów bez podatku i to bez żadnych ograniczeń. Wystarczy wyłącznie zawrzeć zakłady AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera w Polsce

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera w Polsce

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał gracz minimum jednej wpłaty. Warto jest mieć na uwadze, że akcja”Nowe Happy Hours – bez stawki minimalnej” trwa do odwołania.

Swojego udziału do tej ofercie nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jedynie wystarczy dodać do zakładu bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się na stronie głównej bukmachera eFortuna. Wówczas to sprawi, że dany zakład automatycznie jest zapisany do promocji.

„Happy Hours” Fortuna 2020

Po spełnieniu powyższych warunków graczom powstaje już obstawienie meczy. W ramach tej oferty kwalifikują się kupony zarówno AKO, ale i MAXIKOMBI, na których to muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może wynosić mniej niż 1.30.

Gracz sam wybiera, jakie typy znajdą się na zakładzie, ponieważ mogą pochodzić z każdej dyscypliny, jaką posiada w swojej ofercie bukmacher eFortuna. Jednak trzeba mieć na uwadze, że koniecznie muszą one być z oferty przedmeczowej.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Stawka każdego zakładu jest dowolna, bukmacher eFortuna nie przewidziała tu żadnych limitów.. Natomiast warto jest mieć na uwadze, że z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Jeśli, zagrany kupon spełnia powyższe warunki tej akcji, a do tego został rozliczony, jako wygrany to bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera eFortuna 2020:

Gracz, który wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta u bukmachera eFortuna dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi:

  • freebet 20 złotych bez wpłaty własnej
  • bonus za depozyt do 1000 złotych
  • Cashback do 115 złotych

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu mecze można obstawiać wyłącznie przez internet. Przyczyna tego jest prosta, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.