Specjalną akcję promocyjną każdemu użytkownikowi oferuje bukmacher eWinner PL, który to zmniejsza przegrane graczom. Wystarczy zagrać kupon wielozdarzeniowy, a w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki!

Cashback do 100 PLN na French Open w eWinner

Cashback do 100 PLN na French Open w eWinner

A śmiało trzeba powiedzieć, że ciekawych potyczek podczas French Open nie brakuje i każdy z graczy na pewno znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo możemy emocjonować się występami naszych rodaków. Włącznie z Igą Świątek na czele!

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher eWinner PL, który oferuje akcję promocyjną wszystkim graczom za obstawienie meczy z French Open „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros”.

Wspomniana akcja aktywna jest do 28 maja do godziny 23:59, ale chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej się zapisać na stronie www.eWinner.pl.

Gwarantowane bonusy na French Open

Zadaniem graczy w promocji „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros” jest zagranie kuponu woelozdarzeniowego, tzw. AKO, który to koniecznie będzie spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z French Open
  • minimum cztery typy
  • stawka kuponu równa musi kwocie 99 PLN
Nowy kod promocyjny w Superbet

W przypadku wygranego zakładu cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli faworyci zawiodą gracz otrzyma zwrot stawki w każdym etapie do 50 PLN. Łącznie w tej akcji może trafić nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w eWinner:

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu użytkownikowi limitowany pakiet powitalny na sam start, w którym to pierwszy zakłąd jest objęty Cashbackiem do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu na konto gracza trafi premia równowartości depozytu do 500 PLN.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.