Specjalną ofertę promocyjną dla aktywnych typerów piłki nożnej przygotował bukmacher eWinner. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon AKO, aby co tydzień liczyć na pewne freebety.

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy od eWinner

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy od eWinner

A nie da się ukryć, że na pewno jest co obstawiać u bukmacherów na weekend z piłki nożnej, ponieważ oferta bukmachera eWinner jest niezywkle bogata. Dodać jest warto, że rozgrywane są mecze w czołowych ligach europejskich, jak Premier League, Bundesliga, Ligue 1, czy też LaLidze.

Na przeciw typerom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl i oferuje on limitowaną ofertę promocyjną „50 PLN co weekend”. Ta akcja jest dostępna typerom w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania.

Freebet 50 PLN co weekend

Zadaniem graczy w promocji „50 PLN co weekend” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, na którym to będą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Warto jest dodać, że kurs łączny zakładu promocyjnego nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka kuponu wynosić musi równą kwotę 49 PLN.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

W trwania tej oferty na konto gracza może trafić jeden freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, czy kupon był wygrany, czy przegrany. To sprawia, że co tydzień na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN.

Bonus do 610 PLN na start w eWinner:

Każdy z nowych graczy bukmachera eWinner może rozpocząć obstawienie meczy od następujących bonusów:

  • bezpiecznego pierwszego kuponu do 110 PLN
  • premii równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyny moment, aby to zrobić.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.