Bukmacher Fortuna w miesiącu Lipcu zwiększa swoim graczom wygrane na zakłady LIVE. Wystarczy zagrać kupon AKO lub Maxikombi z minimum trzema zdarzeniami , aby liczyć na większą wygraną o 10%.

Zakłady LIVE większe wygrane u bukmachera Fortuna w Lipcu

Zakłady LIVE większe wygrane u bukmachera Fortuna w Lipcu

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej wpłacili minimum jedną wpłatę.

Z promocji można korzystać codziennie, czyli do 31 lipca. Jednak należy pamiętać, ze dostępna jest ona graczom w następujących godzinach 13:30 – 14:00; 15:30 – 16:00; 20:30 – 21:00.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy bowiem zagrać kupon: AKO lub Maxikombi, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Lecz należy pamiętać, że wszystkie z nich muszą pochodzić z oferty LIVE.

Kupon może zostać zagrany zarówno z z strony bukmachera jak i aplikacji mobilnej. Kurs minimalny jak i maksymalny nie jest określony przez operatora.

Na koniec należy dodać do kupon zdarzenie „Bonus Live 10%”.

Darmowa gotówka na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej

Stawka maksymalna kuponu nie może być większa niż 500 PLN, zaś z promocji wykluczone są kupony z wykorzystaną opcją „Early Cash Out”.

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną graczowi o 10% po spełnieniu powyższych warunków promocji, a poza tym jak jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany.

Bonus na start u bukmachera Fortuna

Warto jest pamiętać, że gracze, którzy dokonają rejestracji u tego operatora i wpiszą kod promocyjny BETONLINE otrzymają w gratisie 20 PLN. Środki trafią na konto gracza bez depozytu.

Poza tym gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na promocje już na samym starcie, tj. zakład bez ryzyka i równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.