Do niedzieli 18 sierpnia do godz. 23:59 aktywna jest promocja bukmacher Fortuna, który oprócz wygranej przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN.

Darmowy bonus 20 PLN od bukmachera Fortuna

Darmowy bonus 20 PLN od bukmachera Fortuna

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc liczyć na darmowy bonus nie trzeba nigdzie się zapisywać do tej akcji, ani też się zgłaszać.

W tej promocji kwalifikują się zarówno kupony AKO jak i MAXIKOMBI. Jednak należy pamiętać, że muszą na nich znajdować się minimum trzy zdarzenia, a co najmniej jedno obowiązkowo musi pochodzić z rozgrywek LaLiga lub Bundesligi.

Należy pamiętać, że wszystkie typy na kuponie muszą być z oferty przedmeczowej.

Istotne jest to, że zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone przez bukmachera do niedzieli 18 sierpnia do godz. 23:59.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN

Bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Jeżeli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został on rozliczony jako wygrany użytkownik może liczyć na darmowy bonus od bukmachera w wysokości 20 PLN. Oczywiście kwota wygranej również znajdzie się na koncie gracza.

Darmowy kod promocyjny od bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowe bonus w wysokości 20 PLN dla nowych graczy i to bez dokonania żadnej wpłaty. Chcąc skorzystać z tego bonusu należy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W zamian bukmacher przyzna darmowy freebet do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

To nie wszystko o ten operator oferuje dla nowych graczy. Ponieważ po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze mogą liczyć na dodatkowe bonusy od bukmachera, tj. zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości wpłaty, maksymalnie użytkownik może otrzymać 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.