Przed nami kolejne dni z eliminacjami do europejskich pucharów, w których to występują nasze trzy zespoły: Piast, Cracovia oraz Legia. W związku z pojedynkami naszych przedstawicieli bukmacher Forbet oferuje promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej nawet o 100%

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon u bukmachera Forbet

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon u bukmachera Forbet

Z tej oferty mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 16.07.19, od godz. 09:00 do 17.07.19, do godz. 20:00. Chcąc skorzystać z tej oferty bukmachera nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też zapisywać.

Warunek podstawowy tej akcji jest to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się wyłącznie trzy pojedynki: Piast Gliwice – BATE Borysów, Legia Warszawa – Europa FC, Cracovia – DAC Dunajska Streda. Bukmacher podczas tej akcji wymaga, żeby na kuponie znajdowały się wyłącznie typy na zwycięstwo polskich drużyn. Warto jest pamiętać, że kupony systemowe są automatycznie wykluczone z tej akcji.

Stawka za jaką musi zostać zagrany kupon to 49 PLN lub 99 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe nie kwalifikują się w tej promocji.

Bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym na jego kuponie będzie znajdował się jeden błąd bukmacher dokona zwrotu 100% stawki, zaś przy dwóch lub trzech błędach będzie to 50% kwoty za jaką został zawarty kupon przez gracza.

Oferta promocyjna na start bukmachera Forbet:

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Forbet to jest to dobra okazja, żeby je otworzyć. Proces rejestracyjny nie zajmie Ci zbyt wielu minut, a na start możesz otrzymać bonus w wysokości 2000 PLN za dokonanie trzech pierwszych depozytów:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo ten bukmacher oferuje swoim graczom oferuje bonus w wysokości 50 PLN. Jednak chcąc liczyć na niego trzeba wpisać podczas rejestracji kod promocyjny BETONLINE.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.