Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim typerom specjalną ofertę promocyjną, którzy typują zdarzenia z tenisa. Za każdy przegrany kupon typerzy mogą liczyć na zwrot podatku, który łącznie może wynieść nawet 100 PLN.

Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN w Betclic

Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN w Betclic

Meczy tenisowych nie brakuje, ponieważ w tym tygodniu rozpoczęły się kolejne imprezy. A co warto jest mieć na uwadze przed nami decydujące potyczki w ramach Australian Open. A naszą ogromną nadzieję jest na pewno Iga Świątek.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował typerom specjalną ofertę promocyjną „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”. Chcąc z niej skorzystać należy obowiązkowo się zapisać na stronie www.Betclic.pl. A ta akcja jest dostępna wyłącznie w dniach od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59.

Gwarantowane bonusy za typowanie meczy:

Promocja „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN” polega na tym, aby obstawiać mecze tenisowe, które mogą pochodzić z dowolnego turnieju, ale i rodzaju, tj. debel/mix.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Kwalifikują się zarówno kupony wielozdarzeniowe, ale i pojedyncze, na których mogą znajdować się zdarzenie z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”, ale kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50.

W przypadku wygranych cała kasa trafi na konto typera. Natomiast jeśli zakład okaże się przegrany to na konto każdego z użytkowników wróci zwrot podatku. Łączna wartość za wszystkie przegrane kupony może wynieść nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic 2022:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują graczom specjalną ofertę na sam start, w której to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon, aż do 550 PLN.

Co zrobić, aby aktywować Cashback? Nic trudnego. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. A warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.