Legalny bukmacher STS rozdaje za darmo bonusy swoim graczom za obstawienie meczy. Codziennie, aż do 7 czerwca wszyscy użytkownicy, którzy obstawiają mecze u wspomnianego operatora mogą liczyć na darmowe środki i to każdego dnia.

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Obstawiaj mecze LIVE i odbierz bonus

Śmiało można powiedzieć, że obstawienie meczy u bukmacherów staje się coraz bardziej popularne niż miało to miejsce ponad miesiąc temu. Przyczyna tego jest bardzo prosta, a mianowicie do rozgrywek wracają kolejne ligi.

Natomiast bukmacher STS nagradza wszystkich swoich użytkowników darmowymi bonusami za obstawienie meczy w ramach oferty „Ekstra 35 PLN”, a dostępna jest ona do 7 czerwca Gracze oprócz wygranej każdego dnia mogą liczyć na darmowe środki o wartości 5 PLN.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Pamiętaj, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można w niezwykle prosty sposób. Wystarczy zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie gracz musi kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Bonusy codziennie za obstawienie meczy

Następnie graczowi pozostaje już obstawienie meczy. W ramach oferty „Ekstra 35 PLN” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.50.

Użytkownik ma prawo umieszczać zakłady z dowolnej dyscypliny bukmachera STS na swoim kuponie. Jedynak istotne jest to, żeby typ pochodził z oferty LIVE.

legalny bukmacher betclci polska bonus 2020
Legalny bukmacher BetClic: Darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Stawka minimalna każdego zakładu nie może wynosić mniej niż 20 PLN.

Gracz każdego dnia podczas trwania promocji może liczyć na darmowy bonus o wartości 5 PLN. Środki zostaną przyznane typerom pod warunkiem, że kupony zostały rozliczone, jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji.

Kod bonusowy w STS na start.

Bukmacher STS w swojej ofercie powitalnej oferuje każdemu graczowi bardzo ciekawy pakiet powitalny w skład, którego wchodzą:

  • bonus bez wpłaty y składnej o wartości 29 PLN
  • premia równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom jedynie pod jednym warunkiem, a mianowicie, iż gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo warto jest wiedzieć o usłudze bukmachera STS – Betgames. Gracze legalnie mogą tam grać i to za prawdziwe pieniądze, m.in. pokera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich