Legalny bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną „Misja Sport”. W ramach tej akcji każdy gracz może liczyć na bonus o wartości 60 PLN za obstawienie meczy. Oczywiście oprócz wygranej gotówki.

Extra gotówka dla graczy

Extra gotówka dla graczy

Nie da się ukryć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień są coraz bardziej bogatsze. Wynika to z tego, że kolejne dyscypliny dyscypliny wracają do rozgrywania swoiciłkah meczy, tj. piłka nożna, koszykówka, czy też tenis.

To sprawiło, że bukmacher Betclic Polska wychodzi na przeciw swoim graczom w swojej ofercie posiada specjalną akcję promocyjną „Misja Sport”, a dostępna jest ona do 21 czerwca do godz. 23:59. Wystarczy obstawiać mecze, aby otrzymać pewną gotówkę od bukmachera Betclic.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej musi do niej najpierw dołączyć. Poprzez zalogowanie się na konto na www.Betclic.pl. Kolejny krok, jaki jest do zrealizowania to trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz” w zakładce promocyjnej „Misja Sport”.

Pewna gotówka dla graczy za obstawienie meczy.

Następnie pozostaje już graczom obstawienie meczy. W ramach oferty „Misja Sport” kwalifikują się zakłady SOLO oraz AKO zawarte za minimum 20 PLN.

Gracz ma szerokie pole do popisu ponieważ na zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie. Śmiało można powiedzieć, że jest z czego wybierać, ponieważ oferty bukmacherów z dnia na dzień są coraz bardziej bogatsze.

Bonus 3100 PLN za darmo – Betfan kod promocyjny 2020

Warto jest mieć na uwadze, że zdarzenie może być przedmeczowe, ale i również z zakładki „na żywo”. Jednak wymagane jest, że minimalny kurs typu znajdującego się na kuponie nie może być mniejsze niż 1.50.

Wszyscy typerzy, którym uda się trafić o najmniej trzy zakłady, które spełniają powyższe warunki promocji to oprócz wygranej gotówki otrzymają dodatkowe środki. A mianowicie na ich kontach pojawi się bonus o wartości 60 PLN.

Kod bonusowy w Betclic Polska online:

Bukmacher Betclic online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną, w której to każdy gracz już na sam początek może liczyć na zakład bez ryzyka do 550 PLN. Cashback będzie aktywny użytkownikom wyłącznie wtedy, gdy wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Zakład, jak okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki. Bowiem na jego konto trafi cała kwota. Bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki, za jaką został zawarty kupon, a maksymalna wartość, jaka może trafić na konto typera to, aż 550 PLN.

W dodatku to nie wszystko, co wspomniany operator posiada w swojej ofercie. Dostępna jest chociażby oferta „Multi+”, w której to każdy gracz może liczyć na większe wygrane. Maksymalna premia, jak może zostać przyznana graczowi to 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.