Bukmacher STS zachęca do korzystania z sowiej aplikacji mobilnej i z tej okazji prowadzi promocję „eliminacyjne emocje rządzą”. W związku z tym oferuje darmowy voucher w wysokości 40 PLN.

Voucher od bukmachera STS 40 PLN na zakłady bukmacherskie

Voucher od bukmachera STS 40 PLN na zakłady bukmacherskie

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadali aplikacji mobilnej bukmachera STS. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Należy jednak pamiętać, że promocja trwa do 25 lipca do godz. 23:59.

Warunki tej oferty są bardzo proste. Wystarczy pobrać aplikację mobilną bukmachera STS z jego strony internatowej, a następnie zainstalować. To nie zajmie zbyt dużo czasu.

To wszystko sprawi, że darmowy voucher 40 PLN znajdzie się na koncie gracza do wykorzystana na zakłady bukmacherskie.

Kod promocyjny na Cashback „KOD500”

Środki trafią na konto gracza w dniu 26 lipca. Do wykorzystania będą one na zakłady z aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Bonus na start u bukmachera STS:

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS to jest to dobra okazja, żeby je założyć.

Ponieważ już na start można otrzymać darmowe środki na zakłady bukmacherskie w wysokości 29 PLN, żeby je otrzymać wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Nie można również zapominać o fakcie, że ten bukmacher zwiększa pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać jej równowartość. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.