Popularny polski bukmacher STS oferuje promocję dla swoich aktywnych graczy. Wystarczy zagrać cztery kupony, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

STS: Darmowe gotówka za aktywność

STS: Darmowe gotówka za aktywność

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych. Jeden etap trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do godziny do niedzieli 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego zagrać cztery kupony i muszą one być w tym samym czasie rozliczone.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej! Kod promocyjny 2019

Bukmacher STS dopuszcza kupony zarówno SOLO jak i AKO, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.85. Poza tym bukmacher wymaga, żeby przynajmniej jeden kupon:

  • został zagrany z aplikacji mobilnej
  • miał same zdarzenia z oferty LIVE

Stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynosić DOKŁADNIE 11 PLN.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera darmowy bonus o wartości 11 PLN. Trafi on na konto gracza do pięciu dniu od momentu zakończenia danego okresu rozliczeniowego.

Na przestrzeni każdego etap gracz może otrzymać JEDEN bonus.

Bukmacher STS: darmowy bonus za rejestrację

Darmowy bonus o wartości 29 PLN trafi do gracza, który dokonał rejestracji konta na stronie bukmachera STS.pl, a także wpisał kod promocyjny BETONLINE. Wówczas środki znajdą się na koncie gracza i bez dokonania depozytu.

Poza tym użytkownik, który dokona pierwszego depozytu otrzyma od bukmachera bonus równowartości wpłaty, np. gracz dokonał depozytu o wartości 800 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie użytkownika w formie środków bonusowych. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.