Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta u bukmachera BetClic to jest to dobry moment na rejestrację i dokonanie pierwszego depozytu. I tym samym odebranie bonusu, a jest o co walczyć. Ponieważ maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Bonus do 1000 PLN na start u bukmachera BetClic

Bonus do 1000 PLN na start u bukmachera BetClic

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic.

Chcąc liczyć na darmowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to dokonanie rejestracji konto. Należy to zrobić na stronie bukmachera BetClic. Proces rejestracyjny jest bardzo przejrzysty i łatwy, a to sprawia, że nie zajmie zbyt wielu minut.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty. W zamian operator przyzna jej równowartość. Każdy gracz, może maksymalnie otrzymać 1000 PLN. Warunki otrzymania bonusu są bardzo proste: dokonać wpłaty i odebrać bonus!

Bukmacher przyzna bonus automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. I co za tym idzie będzie można je od razu wykorzystywać. Nie trzeba w żaden sposób odblokować bonusu.

Lecz warto jest pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej! Kod promocyjny 2019

Pakiet gracza BetClic:

Automatycznie po rejestracji konta można w pełni legalnie i to online oglądać wydarzenia sportowe w TV BetClic.

Poza tym warto już dzisiaj posiadać konto u tego operatora, ponieważ można się spodziewać, ze w najbliższych dniach ten operator zaoferuje swoim graczom kolejne bonusy jak i promocje.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.