Nie posiadasz jeszcze aplikacji mobilnej bukmachera STS? Jak nie, to warto jest ją zainstalować. W zamian bukmacher przyznaje darmowy bonus dla swoich graczy w wysokości 40 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Voucher za darmo 40 PLN u bukmachera STS

Voucher za darmo 40 PLN u bukmachera STS

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego bukmachera, ale wcześniej nigdzie nie korzystały z aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Ta akcja dostępna jest dla swoich graczy do 10 lipca do godz. 23:59.

Warunek podstawowy chcąc otrzymać darmowy bonus jest to pobranie aplikacji mobilnej bukmachera STS. Trzeba to zrobić ze strony tego operatora, a następnie ja zainstalować. W żadnym wypadku ten proces nie jest trudny i nie zajmie graczowi dużo czasu.

Należy pamiętać, że trzeba wyrazić chęć otrzymania bonusu. Należy to zrobić w sekcji „Bonus i akcje” w bocznym menu aplikacji mobilnej. Ta opcja będzie dostępna graczowi po zalogowaniu się na aplikacji.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej! Kod promocyjny 2019

To sprawi, ze do dnia 11 lipca voucher trafi na konto typera. Istotne w tym wszystkim jest to, że nie trzeba dokonywać wpłaty, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Freebet bez depozytu:

Jeżeli nie posiadasz także konta u bukmachera STS to jest to dobra okazja, żeby je założyć. Ponieważ ten operator daje na start bonus w wysokości 29 PLN dla graczy bez dokonania żadnej wpłaty.

Należy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym. To sprawi, że bonus trafi na konto gracza.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12