Najnowsza promocja bukmachera BetClic to „Misja Basket”. Wystarczy, że gracz zagra trzy kupony SOLO lub AKO, a oprócz wygranej otrzyma extra bonus o wartości 40 PLN.

BetClic. Bonus 2019

BetClic. Bonus 2019

Ta akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Z tej oferty gracze mogą skorzystać w dniach od 16 do 23 grudnia. Typer, który chce wziąć udział w tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Misja Basket”.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Promocja polega na zagraniu minimum trzech kuponów SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.70. Na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z NBA z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Trzeba mieć na uwadze fakt, że kupony zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Użytkownik, który zagrał kupony spełniające powyższe warunki to oprócz wygranej typer otrzyma dodatkowy bonus od bukmachera BetClic w wysokości 40 PLN.

Kod bonusowy u bukmachera BetClic za darmo:

Nowi gracze legalnego bukmachera BetClic mogą liczyć na start na Cashback, czyli bezpieczny pierwszy zakład. Chcąc skorzystać z tej promocji koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Jeśli faworyci Cię zawiedli to mała strata, ponieważ bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu całej stawki. Typer maksymalnie może otrzymać 510 PLN. W przypadku wygranej użytkownik otrzyma całą kwotę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.