Zakład bez ryzyka na Turniej Czterech Skoczni oferuje graczom legalny bukmacher Fortuna. Wystarczy zagrać dowolny kupon na żywo, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki.

Skoki narciarskie: bonus od legalnego bukmachera Fortuna

Skoki narciarskie: bonus od legalnego bukmachera Fortuna

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracze z tej promocji mogą skorzystać w dniach 01.01.2020, 04.01.2020 i 06.01.2020. Warto jest mieć na uwadze fakt, że swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bukmacher Fortuna kwalifikuje w ramach tej akcji wyłącznie kupony LIVE, które mogą być:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • MAXIKOMBI

Jednak trzeba mieć na uwadze, że na każdym rodzaju zakładów wymagany jest minimum jeden typ ze skoków narciarskich. Typerzy maja z czego wybierać, ponieważ skoczkowie poprzez najbliższe dni rywalizują podczas Turnieju Czterech Skoczni.

sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Nie ma limitów co do ilości kuponów, więc każdy gracz może zagrać dowolną ilości zakładów. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 20 PLN, a środki muszą pochodzić z konta głównego.

W razie wygranego zakładu cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast jak faworyci Cię zawiedli to bukmacher Fortuna dokona zwrotu stawki. Maksymalna kwota jaka może trafić na konto typera to 20 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna 2020

Legalny bukmacher Fortuna zakłady bukmacherskie oferuje graczom pakiet startowy, w którym to już na start można otrzymać chociażby freebet bez depozytu o wartości 20 PLN.

Poza tym po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracza trafią darmowe środki równowartości depozytu, aż do 1000 PLN. W dodatku pierwszy zakład u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 PLN.

Użytkownicy z wymienionych powyżej bonusów będą mogli skorzystać jedynie pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.