Przed nami „Black Friday” z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję powitalną, w której to na start można liczyć na takie bonusy jak freebet o wartości 20 PLN, pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN.

„Black Friday” bonusy za darmo na dzisiaj

„Black Friday” bonusy za darmo na dzisiaj

Oferta powitalna skierowana jest do każdego typera, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Fortuna.

Należy wiedzieć, że ta promocja trwa od 29 listopada do 2 grudnia do godz. 17:00, I w tym czasie należy dokonać rejestracji konta. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera www.efortuna.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i nie zajmie nikomu zbyt dużo czasu.

Kod na freebet od Fortuny:

Należy jednak wiedzieć, że trzeba dokonać odblokowania bonusu. Chcąc to zrobić należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna możliwość, aby go wpisać.

W nagrodę gracz dostanie już darmowe 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

kod promocyjny u bukmachera sts

Bonus na „Black Friday” od Fortuny

Z okazji „Black Fridaylegalny bukmacher Fortuna zwiększa pierwszy zakład bez ryzyka. W ofercie startowej Cashback jest do 100 PLN z okazji „Black Friday” wynosi on, aż 200 PLN.

Wystarczy zagrać dowolny kupon i jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli to bukmacher Fortuna dokona zwrotu 100% stawki za przegrany zakład. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN. W razie wygranego zakładu cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Dodatkowo można liczyć na darmowe środki za dokonanie pierwszego depozytu. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest od pierwszej wpłaty:

Przykład: Typer dokonał depozytu o wartości 750 PLN. W ramach bonusu powitalnego otrzyma drugie tyle. Razem będzie posiadał 1500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalnie każdy typer w ramach bonusu powitalnego może otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.