W związku z US OPEN bukmacher BetClic oferuje swoim graczom ciekawą promocję, w której to przyznaje bonus 10% stawki za jaką gracz zagrał kupony z tenisa do 1 września. Maksymalny zwrot można otrzymać nawet do 500 PLN.

BetClic bonusy dla graczy do 500 PLN

BetClic bonusy dla graczy do 500 PLN

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają mają aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 1 września do godz. 23:59. I należy pamiętać, że wszystkie kupony do tego momentu muszą zostać rozliczone.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej akcji biorą udział kupony zarówno SOLO jak i AKO, ale na nich mogą znajdować się jedynie zdarzenia z tenisa z oferty LIVE.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Natomiast stawka jak i ilość kuponów zagranych przez typera w tej akcji jest dowolna.

Bukmacher wyklucza z tej akcji kupony: mające takie same zdarzenia, zawarte za środki bonusowe, zagrane systemem oraz z wykorzystaną opcja Cashbout.

Bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Na koniec promocji tej akcji bukmacher Betclic dokona sumowania kwoty, za jakie gracz zagrał kupony spełniające powyższe warunki promocji i przyzna bonus 10% stawki, np gracz zagrał kupony na łączną kwotę 900 PLN to w dniu 2 września na jego konto trafi bonus o wartości 90 PLN.

Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Cashback na start u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowy graczom – Cashback, czyli zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas formularzu rejestracyjnego, aby aktywować bonus.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki. Zwrot maksymalnie może wynieść nawet 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.