Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic? Jeżeli nie to jest to dobra okazje, żeby je założyć. Ponieważ ten operator oferuję na start swoim nowym graczom darmowy bonus bez ryzyka. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Warto jest wiedzieć, ze bukmacher BetClic jest w pełni legalnym polskim bukmacherem. Granie u niego jest zgodnie z prawem.

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom Cashback, czyli pierwszy zakała bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot stawki. Z tej akcji mogą skorzystać Ci użytkownicy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera BetClic.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to założenie konta na stornie internatowej bukmachera BetClic. Proces ten jest niezwykle prosty i zajmie dosłownie kilka minut, bowiem wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

BetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN

Należy jednak pamiętać, że aktywować bonus poprzez wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji. W miejscu kod promocyjny trzeba wpisać „KOD500”. Później już nie będzie możliwości, aby go wpisać.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu.

Podczas tej akcji tylko pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem. Jeżeli okażę się, że kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher przyzna zwrot stawki! Natomiast przy wygranym operator przyzna całą kwotą!

Legalny bukmacher BetClic w Polsce:

Mimo, że ten operator dosłownie rozpoczyna swoją działalność na terenie w Polsce to jego oferta jest niezwykle ciekawa graczom, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Poza tym ten operator oferuje swoim graczom BetClic TV, gdzie to w pełni za darmo można obejrzeć wydarzenia sportowe online!

Dodatkowo gracze, którzy lubią typować z aplikacji mobilnej mogą ją pobrać ze strony bukmachera!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.