Legalny polski bukmacher LvBet zwiększa trzy pierwsze depozyty swoim graczom. Wystarczy dokonać wpłaty za minimum 25 PLN, aby cieszyć się z darmowych środków do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus za depozyt od bukmachera LvBet nawet do 300 PLN

Bonus za depozyt od bukmachera LvBet nawet do 300 PLN

Z tej oferty możne skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 12 sierpnia do godz. 23:59.

Wielkość otrzymanego bonusu jest uzależniona od wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 300 PLN. Taka kwota trafi na konto gracza, który dokonał wpłaty za minimum 600 PLN. Bukmacher LvBet przyznaje 2% wartości depozytu z mnożnikiem „x25”.

Chcąc zagrać za środki bonusowe należy utworzyć kupon wielozdarzeniowe z minimum trzema zdarzeniami. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25, zaś kurs całkowity musi wynieść co najmniej 2.50. Następnie trzeba na dole aktywować bonus LVbet poprzez zaznaczenie opcji „mnożnik x25”. To sprawi, że bukmacher zwiększy wygraną.

Bonus znajdzie się na koncie gracza najpóźniej do 12 sierpnia do godz. 23:59.

Bonus 29 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej. Kod promocyjny BETONLINE

Freebet za darmo od bukmachera LvBet

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus na start. Chcąc otrzymać 20 PLN nie trzeba dokonywać żadnego depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym.

Poza tym maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN w formie środków bonusach po dokonaniu minimum dwóch depozytów.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.