Już w sobotę i niedzielę dojdzie do spotkań finałowych singli podczas Wimbledonu 2019. Emocji na pewno w nich nie zabraknie. Jednak z tej okazji bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Zwrot 100% za przegrany kupon u bukmachera Forbet na Wimbledon

Zwrot 100% za przegrany kupon u bukmachera Forbet na Wimbledon

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do soboty 13 lipca do godz. 14:00.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie dwa spotkania: Halep vs S. Wiliams oraz Djoković vs Federer.

Zdarzenia jakie wybierze gracz są dowolne, ale kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50, zaś kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.50. Należy jednak pamiętać, że wszystkie kupony zagrane systemem są wykluczone z tej akcji.

Jeden użytkownik może zagrać jeden kupon.

Stawka za jaką musi zostać zawarty kupon musi wynieść dokładnie 199 PLN. Jednak należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej akcji.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej! Kod promocyjny 2019

Bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zagrany kupon zostanie rozliczony jako przegrany.

Operator dokona zwrotu w formie środków bonusowych, które to znajdą się na koncie gracza najpóźniej do 15 lipca do godz. 16:00.

Bonus do 2000 PLN + 50 PLN extra od bukmachera Forbet

Bukmacher Forbet posiada ciekawą ofertę powitalną, w której to zwiększa trzy pierwsze depozyty. W zamian można otrzymać bonus nawet do 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji otrzyma w gratisie 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.