Przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ w Vikersund odbędą się Mistrzostw Świata w skokach narciarskich. A z tej okazji bukmacher STS zmniejsza przegrane swoim typerom.

Bonus na typy MŚ w Vikersund. STS daje kasę na typowanie skoków!

Bonus na typy MŚ w Vikersund. STS daje kasę na typowanie skoków!

Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się bardzo ciekawy weekend. Niewątpliwie liczymy na dobre występy naszych rodaków. Pomimo, że dyspozycja naszych skoczków pozostawia wiele do życzenia, to jednak mamy szanse na medal.

Natomiast bukmacher STS oferuje graczom promocję „Bezpieczne 50 PLN. Obstaw MŚ w Vikersund”, w której zmniejsza przegrane. Akcja jest aktywna wyłącznie w dniach od 11 do 13 marca do godziny 23:59, a chcąc do niej dołączyć należy się zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus 50 PLN na skoki narciarskie

Zadaniem graczy w wyzej wymienionej ofercie promocyjnej jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to KONIECZNIE musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący MŚ w skokach narciarskich w Vikersund o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Istotne jest to, że typ obowiązkowo musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej! Kod promocyjny 2022

W przypadku wygranej cała kwota trafi na konto gracza. Natomiast jeśli zakład okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot stawki w wysokości 50%. Najwyższa kwota na jaką może liczyć każdy typer to nawet 50 PLN.

Kod promocyjny w STS 2022:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy rozpoczną typowanie meczy u bukmachera STS online i wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym od razu dokonają aktywacji pakietu powitalnego.

Już za samo założenie konta typer otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu drugiego depozytu na konto użytkownika trafi premia jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.