Już w najbliższy weekend czeka nas dwudziesta czwarta kolejka zmagań w PKO Ekstraklasie. A trzeba powiedzieć, że przede wszystkim bramek w ostatnich kolejkach nie brakuje. I śmiem twierdzić, że teraz będzie podobnie.

20 000 PLN za obstawienie meczy w Fortunie.

20 000 PLN za obstawienie meczy w Fortunie.

Poza tym warto jest dodać, że ciekawych potyczek w najbliższych dniach nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Legia Warszawa vs Śląsk Wrocław, Lech Poznań vs Raków Częstochowa, czy też Górnik Zabrze vs Cracovia.

Chcąc walczyć o dodatkową kasę w promocji „Ekspert +” należy mieć na uwadze, że ta oferta jest aktywna wyłącznie do do 4 marca do godziny 18:00 i jest dostępna u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl.

Bonusy dla typerów PKO Ekstraklasy

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za co najmniej 5 PLN, na których to muszą znajdować się następujące mecze:

  • Stal Mielec – Jagiellonia
  • Pogoń Szczecin – Radom
  • Termalica – Warta
  • Zagłębie Lubin – Piast
  • Lechia – Wisła Kraków
  • Wisła Płock – Górnik Łęczna
  • Górnik Zabrze – Cracovia
  • Lech – Raków
  • Legia – Śląsk

Należy mieć na uwadze, że na każde z tych spotkań należy oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które to dodatkowo będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe mecze to oprócz wygranej gotówki podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na następujące bonusy.

Za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy zakłąd jest objęty Cashbackiem do 600 PLN. A to nie wszystko. Bowiem kolejna premia trafi na konto typera po dokonaniu drugiej wpłaty i to aż, do 2100 PLN.

Jednak chcąc liczyć na powyższe bonusy należy koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć, jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.