Na brak emocji w piłce nożnej podczas ostatnich tygodni na pewno nie można narzekać. Bowiem ciekawych spotkań nie brakowało, a przed nam II seria pojedynków w fazie grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. W dodatku bukmacher Betclic oferuje graczom promocję, w której typerzy poza wygraną gotówką mogą otrzymać dodatkowe środki od 20 PLN do 60 PLN.

Misja Europa w Betclic

Misja Europa w Betclic

Ledwo co zakończyły się spotkania w pierwszej rundzie spotkań europejskich pucharów, a już czekają nas kolejne. I trzeba przyznać, ze ciekawych konfrontacji nie zabraknie podczas najbliższych dni, ponieważ przed nami takie mecze, jak Lokomtiv Moskwa vs Bayern Monachium, Juventus vs Barcelona, Rangers vs Lech Poznań.

Na tą okazję bukmacher Betclic oferuje wszystkim swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną „Misja Europa”, w której gracze mogą liczyć na dodatkowe środki nawet do 60 PLN. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonusy dla graczy na europejskie puchary:

Dopuszczone przez bukmachera Betclic w ramach akcji „Misja Europa” są wyłącznie zakłady:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe

Nie ważny, jaki rodzaj kuponu gracz wybierze to jednak muszą one spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie typy z europejskich pucharów
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo
  • minimalny kurs zdarzenia to 1.50, zaś stawki nie może być mniejszy niż 1.50
sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Gracze, którzy trafili co najmniej dwa zakłady bukmacherskie i spełniają powyższe warunki otrzymają dodatkowe środki:

  • 2 wygrane kupony – 20 PLN
  • 3 wygrane kupony – 40 PLN
  • 5 wygranych kuponów – 60 PLN

Nagrody na kontach typerów znajdą się w dniu 30 października.

Bonus powitalny u bukmachera Betclic:

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera Betclic Polska online i wpiszą specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają automatycznie aktywacji Cashbacka.

Dzięki temu pierwszy zakład jest bez ryzyka. Jeśli kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana trafi na Twoje konto. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.z