Przed nami ostatnie mecze już w fazie grupowej piłkarskiej Ligi Narodów. Na ta okazję bukmacher STS oferuje graczom promocję,w której typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra środki. Bowiem gracze podzielą pomiędzy sobą, aż 30 000 PLN.

Obstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej u bukmachera STS. Pula nagród 30 000 PLN

Obstawiaj Ligę Narodów i wygrywaj więcej u bukmachera STS. Pula nagród 30 000 PLN

Warunki specjalnej oferty promocyjnej „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” są bardzo proste. Wystarczy wytypować wynik końcowy dowolnego meczu z Ligi Narodów, aby cieszy się z dodatkowych środkow. A przed nami ciekawe pojedynki. Bowiem zostaną rozegrane takie starcia, jak chociażby Hiszpania vs Niemcy, Chorwacja vs Portugalia oraz Polska vs Holandia.

Użytkownik, który chce wziąć udział w wspomnianej akcji koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Należy w dodatku mieć na uwadze, że akcja dostępna jest typerom do 18 listopada do godziny 23:59.

Pewne bonusy bukmacherskie na Ligę Narodów

W ramach oferty promocyjnej „30 000 PLN do podziału na Ligę Narodów” dostępne są wyłącznie zakłady SOLO, na których musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy dowolnego pojedynku w piłkarskiej Lidze Narodów.

Stawka minimalna zakłądu nie może być mniejsza niż 15 PLN. Jednak warto jest zaznaczyć, że każdy gracz ma prawo zagrać nawet 5 kuponów promocyjnych.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej! Kod promocyjny 2019

Użytkownicy, którzy zagrali zakłady bukmacherskie, które spełnią powyższe warunki promocji i do tego został rozliczony, jako wygrany to za wygraną gotówką podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS online wszystkim nowym graczom oferuje najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem, ze użytkownicy wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to w dodatku jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.