Nie masz konta jeszcze u bukmacherów STS, Etoto czy TOTALBet? Jak nie, to warto jest je założyć. Ponieważ Ci operatorzy na start przyznają darmowy bonus i to bez depozytu. Środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Zobacz co oferują polscy operatorzy STS, Etoto i TOTALBet.

Darmowa gotówka na start u bukmacherów

Etoto: Bonus 20 PLN bez depozytu i bonusy za pierwsze dwa depozyty

Bukmacher Etoto zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy. Już za same założenie konta można liczyć na bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Natomiast bukmacher zwiększa dwie pierwsze wpłaty dla swoich klientów:

  • przy pierwszej wpłacie będzie to bonus 200% do kwoty 100 PLN
  • przy drugim depozycie operator przyzna bonus 100% do kwoty 900 PLN

Dodatkowo, jeżeli druga wpłata użytkownika wynosiła co najmniej 40 PLN otrzyma on w zamian freebet w wysokości 20 PLN.

STS: Bonus bez wpłaty 29 PLN bez depozytu i bonus do 1000 PLN

Bukmacher STS posiada największy bonus bez wpłaty nowym graczom – 29 PLN. Wystarczy, że użytkownik podczas rejestracji w polu kod promocyjny wpisze BETONLINE, a zamian trafi na jego konto bonus bez depozytu.

Bonus na grę bez wpłaty wlanej. Kod promocyjny BETONLINE

Dodatkowo ten operator zwiększa pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać pierwszy wpłaty, aby równowartość jej trafiła na konto. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN. Przykładowo typer dokona wpłaty za 800 PLN, drugi tyle dostanie w formie bonusów w pełni do wykorzystania na zakłady bukmacherskie

TOTALBet: Freebet 10 PLN bez wpłaty i bonus do 500 PLN za depozytu

Bukmacher TOTALBet dla nowych gracy przyznaje darmowy bonus w wysokości 10 PLN. Chcąc otrzymać bonus nie trzeba nigdzie się po niego zgłaszać. Warunek podstawowy to dokonanie rejestracji konta i przejście poprawnie procesu weryfikacji danych.

Otrzymanymi środkami będzie można obstawić zakłady bez dokonanie żadnej wpłaty. Chcąc zagrać za środki bonusowymi należy zagrać kupon, którego kurs łączny będzie wynosił minimum 2.00. To sprawi, że na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet” należy ją znaczyć, a to spraw, ze kupon zostanie zagrany za środki bonusowe.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12