Już w najbliższy piątek, tj, 7 lutego wracają po przerwie zimowej rozgrywki PKO Ekstraklasy. Z tej okazji bukmacher STS przegotował promocję, w której to przyznaje darmowe bonusy za obstawienie meczy Ekstraklasy.

PKO Ekstraklasa. Bonus za darmo dla każdego

PKO Ekstraklasa. Bonus za darmo dla każdego

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Oferta dostępna jest typerom w dniach od godz. 01:00 do 8 lutego do godz. 23:59. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie nie trzeba zgłaszać, ani się zapisywać.

Warunek konieczny jest to dokonanie depozytu w wysokości 50 złotych. Kolejny krok jest to zagranie kuponu SOLO lub AKO, którego kurs całkowity nie jest zmniejszy niż 1.85.

polski bukmacher betfan bonus za darmo
Bonus 3100 PLN za darmo – Betfan kod promocyjny 2020

Trzeba jednak mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej ze zmagań dwudziestej pierwszej kolejki PKO Ekstraklasy. W tej serii pojedynków o pierwsze punkty na wiosnę powalczą ekipy:

  • Arka Gdynia – Cracovia
  • Śląsk – Lechia Gdańsk
  • Korona Kielce – Górnik Zabrze
  • Lech Poznań – Raków Częstochowa
  • Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
  • Wisła Płock – Pogoń Szczecin
  • Piast Gliwice – Zagłębie Lubin
  • Legia Warszawa – ŁKS Łódź

Trzeba mieć na uwadze, że każdy gracz musi zagrać kupon za minimum 25 złotych. W promocji nie bierze udziału żaden zakład, który został zawarty za środki bonusowe.

Zagrany przez typer kupon jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie wraz z bonusem. W przypadku przegranej, typerzy otrzymają zwrot 50% stawki. Najwyższy bonus jaki może być na kuponie to 50 złotych.

Bonus bez depozytu od bukmachera STS:

Bukmacher STS przyznaje każdemu graczowi za dokonanie rejestracji konta online i wpisanie hasła promocyjnego „BETONLINE” pewne 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kolejny bonus tylko, że nawet do 1200 złotych trafi na konto typera po tym jak użytkownik dokona swojego pierwszego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.