Specjalną ofertą promocyjną na gry karciane oferuje legalny bukmacher STS. W dodatku w ramach oferty specjalnej „Obstawiaj Betgames i wygrywaj podwójnie” można liczyć na extra bonus poza oczywiście wygraną, który może wynieść nawet 50 PLN.

Bonus dla graczy na grę w pokera

Bonus dla graczy na grę w pokera

STS Betgames to legalne w naszym kraju karty online, w które to można grać za prawdziwe pieniądze i tym samym je wygrywać. Warto jest wiedzieć, że wcześniej takiej możliwości nie było. W usłudze Betgames są dostępne trzy gry. Jednak największą popularnością nie ma się co dziwić jest poker. Poza tym użytkownicy mogą pograć jeszcze w wojnę i bakarat.

Musisz mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z wspomnianej oferty musisz obowiązkowo się do niej zapisać poprzez wejście na stronę www.STS.pl i kliknięcie przycisku „Weź udział”

Bonus do 50 PLN dla wszystkich graczy

W ramach promocji bonusowej każdy jej uczestnik ma prawo otrzymać darmowe 50 PLN w formie premii. Pod uwagę brane są wyłącznie kupony SOLO, na których to muszą być wyłącznie zdarzenia z usługi Betfames, a kurs zakładu nie może być mniejszy niż 2.00.

Promocją objęte są wszystkie trzy gry, jakie aktualnie są dostępne u bukmachera STS, czyli:

  • poker
  • wojna
  • bakarat
sts bonus bez wpłaty 2020
Darmowy bonus w STS 29 PLN bez wpłaty własnej

Na koniec promocji bukmacher STS przyzna środki poza wygraną gotówką, a mianowicie dodatek o wartości 10% wygranych stawek:

Przykład: Suma wszystkich wygranych zakładów przez gracza wyniosła 350 PLN. Wówczas gracz otrzyma premię o wartości 35 PLN.

Każdy gracz w czasie trwania tej promocji może otrzymać jeden bonus, którego wartość najwyższa może wynieść nawet 50 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że na środki mogą liczyć tylko Ci użytkownicy, którzy do tej oferty się zapisali.

Aktualny kod bonusowe w STS online:

Bukmacher STS oferuje wszystkim nowym graczom specjalny pakiet powitalny nie tylko dla graczy Betgames STS, w którym to użytkownicy mogą liczyć na extra premię już na sam początek o wartości, aż 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • równowartość pierwszego depozytu. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto użytkownika, to 1200 PLN

Wspomniane wyżej bonusy będą aktywne graczom pod jdnym warunkiem. A mianowicie, że wpiszą specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracjnym.

Natomiast ten gracz, który ma już konto u bukmachera STS może otrzymać co tydzień darmowe za obstawienie meczy. A pula nagród, która jest to podziału wynosi, aż 35 000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.