Bukmacher BetClic oferuje dla swoich graczy promocję „Pewny zakład”, w której to akcji zmniejsza ryzyko przegranej na zakłady z piłki nożnej. Jak okaże się, ze faworyci Cię zawiedli to wspomniany operator przyzna zwrot do 40 PLN.

Betclic pewny zakład 2019

Betclic pewny zakład 2019

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać od 18 do 19 listopada do godz. 23:59.Typer, który chce wziąć udział w tej ofercie musi do niej dołączyć. Można to jedynie wykonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic w ramach promocji „Pewny zakład” dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe na których będą znajdować się minimum cztery zdarzenia. Kurs łączny musi wynieść minimum 4.00.

kod promocyjny u bukmachera sts

Typy znajdujące się na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo z piłki nożnej.

Stawka minimalna kuponu promocyjnego to 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że z tej akcji są wkluczone wszystkie zakłady zagrane za środki bonusowe.

Zagrany kupon jak się okaże przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, gdzie maksymalnie można otrzymać 40 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

BetClic: Zakład bez ryzyka do 510 PLN

Bukmacher BetClic oferuje na start nowym użytkownikom kupon bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby aktywować Cashbacka.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.